Jego znakiem jest nosiwoda, który jest rozprzestrzenianiem siły życiowej. Posiada dużą moc życiową. Jest lojalny, szczególnie gdy się z kimś zaprzyjaźni. Wodnicy są uduchowieni i romantyczni. Mają zdolności odkrywcze w dziedzinach technicznych, naukach ścisłych, metafizyce i abstrakcyjności.">

Horoskop Wodnik 21.01 - 19.02

Jego znakiem jest nosiwoda, który jest rozprzestrzenianiem siły życiowej. Posiada dużą moc życiową. Jest lojalny, szczególnie gdy się z kimś zaprzyjaźni. Wodnicy są uduchowieni i romantyczni. Mają zdolności odkrywcze w dziedzinach technicznych, naukach ścisłych, metafizyce i abstrakcyjności.Są to ludzie wszechstronnie wykształceni. Lubią samotność i rutynę o ile się z kimś bardzo nie zaprzyjaźnią. Mogą mieć dwojaki charakter; albo wybuchowy optymista lub przygniatający pesymista. Wodnik to uczony, filantrop, humanista i jest uprzejmy, towarzyski, ambitny. Jako, że jest ze znaku Słońca posiada burzliwe i bogate życie. Może być wynalazcą, odkrywcą, często działa dla dobra ogółu.

WODNIK z pierwszej dekady (21.01 – 30.01) reprezentuje cechy Urana. Posiadają bystry umysł i duży talent - wynalazcy, naukowcy. Są dobrymi obserwatorami, często niezależni i zwykle osiągają swoje cele. Dobre dni na miłość to 21-23.01, zaś na finanse to 30.01 do 6.02. Uważajcie na wypadki! WODNIK urodzony w drugiej dekadzie (31.01 – 9.02) jest pod dużym wpływem Merkurego. Są bezstronni, lubią prawdę. Zajmują się badaniami naukowymi, astrologią i filozofią. Potrafią być bardzo przyjaźni ale nie zawsze umieją poznać się na ludziach. Ich dobre dni na miłość to 8 i 9 luty. Sprawy finansowe i urzędowe załatwiajcie 30 i 31 stycznia oraz 0d 9 do 12 lutego. WODNIK w trzeciej dekadzie (10 –12.02) ma zmienne nastroje; raz wesołe, raz smutne. Duże znaczenie ma dla nich życie erotyczne. Są pod silnym wpływem Wenus, co sprawia, że kochają piękno i są niezależni. Lubią chodzić swoimi ścieżkami. Muszą jednak uważać na nerwy i stresy. Dobre dni na miłość to 5-16.02, zaś urzędowe i finansowe sprawy załatwiajcie od 5 do 10.02. Uwaga na złodziei i oszutów!
Data publikacji: 25-01-2004 o godz. 18:29:02, Temat: Cywilizacja

Artyku� pochodzi z serwisu Wici.Info Array
Link do artyku�u: Array/News,horoskop_wodnik_2101_1902,988,html