Pierwsi polscy artyści i Cypress Hill na Open’erze

Organizatorzy Heineken Open’er Festival 2010ogłaszają pierwszych polskich wykonawców i Cypress Hill na festiwalu.Na Main Stage wystąpią grupy Lao Che i Muchy – dzięki ostatnim znakomitym wydawnictwom zapewniając sobie kolejny raz miejsce na główej scenie festiwalu. Na Tent Stage zaprezentują się jakże różni stylistycznie: Indigo Tree, Fox, Julia Marcell i We Call It A Sound, a pierwszym ogłoszonym polskim artystą World Stage jest niestrudzony Pablopavo. Już wkrótce poznamy kolejne nazwy!

W Gdyni pojawi się również grupa Cypress Hill.

Cypress Hill to jeden z najpopularniejszych i najważniejszych zespołów hiphopowych w historii muzyki. Grupa sprzedała ponad 18 milionów krążków na całym świecie i może się poszczycić licznymi hitami na szczytach list przebojów, a także wielomilionową rzeszą fanów. Zespół otrzymał tytuł Najlepszej Grupy Rapowej od magazynu Rolling Stone, współpracował między innymi z Pearl Jam i Sonic Youth, a także zdobył pierwsze miejsce listy bestsellerów płytowych Billboard Top 200 Albums Chart. Takie albumy grupy, jak „Cypress Hill”, „Black Sunday”, czy „Skull & Bones” to absolutne klasyki.
Po sześciu latach od wydania ostatniej płyty Cypress Hill powracają z nową energią i z nowym albumem pt. „Rise Up”, a to, co nie zmieniło się, to rozpoznawalne brzmienie, pasja z jaką tworzą muzykę i charakterystyczny, niemożliwy do podrobienia styl. Cypress Hill (raperzy B-Real i Sen Dog, DJ Muggs oraz perkusjonalista Eric Bobo) jak zawsze są wierni swoim korzeniom hiphopowych, ale też otwarci na nowe brzmienia, włączając w to fascynację rockiem. Dlatego nad nowym albumem pracowali z takimi producentami, jak: klasyk hiphopu Pete Rock, ekscentryczny gitarzysta Tom Morello, czy lider Linkin Park – Mike Shinoda.
Muzycy nie kryją zadowolenia z pracy nad albumem. Tak o tym mówi Sen Dog: „Czuliśmy się tak, jak podczas tworzenia pierwszej płyty. Nagrywaliśmy, co tylko chcieliśmy, bez żadnych muzycznych ograniczeń”. Ze swoją niepokorną naturą, eklektycznym stylem i klasą nie do podważenia Cypress Hill wracają do Gdyni.


HEINEKEN OPEN’ER FESTIVAL
MIEJSCE: Gdynia, Lotnisko Gdynia – Kosakowo
CENY KARNETÓW:
Karnety:
karnet 3 dni (2,3,4.07.2010) – 290 PLN; karnet 4 dni (1,2,3,4.07.2010) – 350 PLN;
Karnety z polem namiotowym:
karnet 3 dni (2,3,4.07.2010) z polem – 330 PLN; karnet 4 dni (1,2,3,4.07.2010) z polem – 390 PLN;
bilety jednodniowe w cenie 155 PLN
BILETY DO NABYCIA: www.opener.pl oraz w punktach sprzedaży sieci www.ticketpro.pl i www.eventim.pl
ORGANIZATOR: Alter Art; Więcej informacji na stronach www.opener.pl oraz www.heineken.pl

Data publikacji: 13-05-2010 o godz. 11:42:33, Temat: Muzyka

Artyku� pochodzi z serwisu Wici.Info Array
Link do artyku�u: Array/News,pierwsi_polscy_artyści_i_cypress_hill_na_openi8217erze,12312,html